АФНУ
14
Років досвіду
3
Верифіковані рекомендації
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
10794
Останній візит на сайт
сьогодні
Качественная консультация в сфере продажи и покупки недвижимости в городе Киев с многолетним опытом работы. Профессиональная оценка стоимости объекта недвижимости. Быстый и качественный подбор необходимого варианта объекта полностью соответствующего Вашему поисковому запросу. Организация встреч, ведение переговоров. Полная проверка правоустанавливающих документов и юридическое сопровожение сделки. Доступная стоимость предоставляемых услух. Индивидуальный подход к каждому клиенту. Пунктуальность, активность и порядочность гарантирую. Экономьте свое время и нервы, обращайтесь к профессионалам.
С уважением, Андрей.

Продаж будинків (1)

  • MP group
    820 000 $
    4 100 $/м²

    Соборна вул.

    200 / 130 / 45 м²
    2 поверхи
    7 сот
    4 кімнати
    2023 рік побудови
    сьогодні
    ❗️❗️БЕЗ %❗️❗️КМ "Нова Ходосівка"❗️❗️ 📍 с.Ходосівка БУДИНОК СЕРЕД ЛІСУ ✔️ Площа будинку: 200 м²; ✔️ Ділянка: 7 соток; ✔️ Планування: кухня-вітальня, 3 спальні кімнати, 2 санвузли, кабінет, гардеробна кімната, тераса; ✔️ Ландшафтний дизайн з автополивом, тераса з проектором та акустичною системою, ✔️ На ділянці розташована літня кухня з повним комплектом техніки та меблів, зона кострища-грилю з підігрівом та водовідведенням, окрема барбекю-зона із мангалом, тандиром, критий паркінг на 3-4 авто та зарядкою для електромобіля ✔️ Будинок укомплектований меблями та побутовою технікою; ✔️ Вулиця повністю заселена!!! ЦІЛКОВИТА АВТОНОМНІСТЬ БУДИНКУ: ✔️ Заведено 16 кВт електрики ✔️ Встановлено диз...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.